Veicam dzīvokļa, mājas, biroja u.c. telpu remonta darbus, kā arī fasādes un iekšējās apdares darbus.

Savukārt, ja Jums rodas vēlme pēc īpaša un pārdomāta interjera dizaina Jūsu telpai, tad mēs varam piedāvāt pieredzējušas interjera dizaineres pakalpojumus.

Tālrunis - 28 355 884; e–pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Dzivokla remonts un apdarePakalpojumi: Remonta un apdares darbi Jumta remonta darbi

Mūsu remonta un apdares darbu uzskaitījums

  • Darbs ar sienām: sienu špaktelēšana, līdzināšana, flīzēšana, tapešu līmēšana, kā arī sienu siltināšana (arī no iekšpuses) u.c. sienu apdares darbi. Starpsienas demontāža un izbūvēšana.
  • Grīdas darbi: grīdas seguma ieklāšana - linoleja, lamināta, parketa un siltās grīdas, flīžu ieklāšana, korķa grīdas, dēļu grīdas u.c. koka grīdas ieklāšana. Kā arī grīdas krāsošana, lakošana, vaskošana, eļļošana, parketa slīpēšana, siltināšana, flīzēšana, hidroizolācija, grīdlīstes pielikšana un citi grīdas apdares un remonta darbi.
  • Griestu darbi: griestu remonts, piekaramo griestu montāža, franču griestu uzstādīšana, tapešu līmēšana uz griestiem u.c. griestu apdare.
  • Logu un durvju serviss: remonts, restaurācija, nomaiņa, apdare, ielikšana, siltināšana, aiļu apdare, uzstādīšana, maiņa, PVC logu montāža, durvju tapsēšana, iestiklošana, krāsošana, stiklu nomaiņa arī pakešu logiem u.c. stiklinieku darbi.
  • Jumta darbi: remonts un seguma nomaiņa, izbūve, kā arī jumta seguma ieklāšana (Onduline, bituma šindeļa, ruberoīda u.c. jumtu seguma uzklāšana), nomaiņa, siltināšana u.c. jumiķa darbi.
  • Interjera dizains u.c. darbi.

Vēlamies atsevišķi izcelt flīzēšanas darbus - grīdas, sienu u.c. virsmu flīzēšanu. Jo mūsu uzņēmums jau kopš 2007.gada piedāvā skaistas un elegantas mozaīkflīzes grīdu, sienu un citu virsmu apdarei. Esam lepni, ka varam piedāvāt arī Latvijā ko tik īpašu Jūsu telpu apdarē.

Seko mums Facebook